Jemná transformace…

Osobní konzultace

terapie celistvosti

K čemu konzultace směřuje:

+ obnovení vašeho vnitřního míru, (sebe)důvěry, čisté a jasné hlavy a chuti ‚jít do toho‘

+ víte, jak se sebou v budoucnu pracovat, abyste se podpořili v procesu pozitivních změn, nových voleb, léčení a růstu

+ větší spojení s vaším intuitivním, moudrým Já a důvěra v něj – poznání, že se opravdu na sebe můžete spolehnout

+ schopnost podívat se na vaši situaci z vyšší perspektivy, rozlišit, co je skutečná touha vašeho Srdce a co už můžete nechat jít, neboť vám to neslouží

+ další krok na vaší duchovní cestě

Jak konzultace probíhá:

Budeme pracovat čistě intuitivně – každé setkání je jiné, vždy přesně podle toho, co právě nejvíc potřebujete. Možná se zaměříme na vaše vnitřní dítě a rány, které jste v dětství získali a které nyní potřebují vaši pozornost a lásku. Možná se podíváme na linii předků nebo do některého z minulých životů, kde na vás stále čeká nezpracovaná lekce a uvolnění zablokované energie.

I když jednotlivé kroky se mohou v každém setkání lišit, základem je vždy DIALOG – mezi mnou a vámi, mezi vámi a tou částí vás či emocí, s níž pracujeme – a VEDENÁ VIZUALIZACE. Coby váš průvodce a v naladění na vás vám vždy ukážu další krok a další vrstvu k odloupnutí. Nikdy nezacházíme tam, kde na to nejste připraveni, na druhou stranu vás však vždy vybídnu, abyste chvíli setrvali se svým strachem či odporem a dali si šanci je překonat.

Konzultace pro Vás může být to pravé, pokud:

+ hledáte podporu a povzbuzení na svojí cestě, potřebujete láskyplně nakopnout do akce, ujasnit si směr, obnovit svou důvěru ve vlastní moudrost a intuici i v pomoc všech dobrých sil Vesmíru; chcete se podívat svému strachu do tváře a říct: dokážu tu!
+ přejete si vystoupit z opakujících se negativních vzorců ve svém životě, bezpečným a jemným způsobem vyléčit svá stará traumata a bolesti a začít si vytvářet realitu naplněnou Světlem, která je v souladu s vaším osobním posláním
+ jste zmatení a s něčím se perete – možná váš vztah nefunguje, jak byste si přáli, ve vaší rodině je napětí, je pro vás těžké najít nebo si udržet smysluplnou práci nebo pokročit s naplňováním svých snů
+ čelíte složitému rozhodování nebo se cítíte zaseknutí na místě a jako byste ani žádnou volbu neměli – a potřebujete si udělat jasno ve své hlavě a citech a získat čerstvou, posilující perspektivu

A možná Vám nesedne, pokud:

– hledáte někoho, kdo za vás vše vyřeší, nebo vám řekne „jak to dopadne“
– nejste připraveni začít pracovat s faktem, že změna začíná u vás a vy jste ta odpověď – okolnosti a druzí lidé jsou jen odrazem vašeho vnitřního stavu

Velmi důležité:

Tato práce vyžaduje vnitřní závazek a odhodlání podívat se na to, co je nepříjemné, přijmout plnou zodpovědnost za sebe a svou situaci a pochopení, že žádná terapie nám nepomůže, pokud se nezavážeme pracovat si na svém tématu i posléze a učinit aktivní kroky, které nám byly během setkání ukázány.

Vím, že rozhodnutí se pro terapii je velkým krokem do neznáma a není snadné otevřít se neznámému člověku a svěřit se mu s něčím, co může být velmi osobní. Pokud byste si rádi pohovořili před tím, než se rozhodnete, ráda se s vámi spojím a zodpovím vaše otázky. Napište mi.

Praktické informace:

 

JAK:

Terapie probíhá online, přes Skype, nebo, pokud ho nemáte, přes Appear.in (tato služba nevyžaduje žádnou registraci ani instalování programu, hovor probíhá přímo ve vašem internetovém prohlížeči)

ČAS:

Setkání trvá 1h45. Vyhraďte si na něj raději trošku déle, abyste ihned po jeho skončení nemuseli nikam běžet – je dobré být pak chvíli v klidu, zapsat si postřehy a dojmy, odpočívat, hodně pít a nezatěžovat se přílišnou mentální aktivitou.

Můžeme se domluvit ve všední dny na kdykoliv mezi 9:30-19:00, pokud můžete jen v pozdních večerních hodinách, dejte mi vědět a nějak to vymyslíme.

CENA:

1111 Kč, platí se předem převodem na účet. Informace k platbě vám přijdou na mail poté, co provedete objednávku.

OBJEDNAT SE MŮŽETE PŘES TENTO FORMULÁŘ:

11 + 9 =