Pomáhám druhým nalézt a čerpat z jejich vlastních léčivých zdrojů

Jmenuji se Anna Boučková a jsem koučka a průvodkyně pro vědomé ženy na cestě k sobě sama.

Mé vzdělání:

  • Somatické koučování (momentálně v průběhu) s Adélou Barešovou
  • Neuroenergetická práce s tělem (momentálně v průběhu) s Danou Julínkovou
  • Výcvik pro život (momentálně v průběhu) s Komalou de Amorim a Khushruem
  • Metatron Colour Healing (certifikovaná učitelka) s Amandou Ellis, UK
  • Keeper of the Womb se Seren a Azrou Bertrand, UK/US – Strážkyně lůna
  • Spiritual Coaching se Stevem Nobelem, UK
  • Probuzené ženství s Komalou de Amorim
  • Kineziologie s Mílou Rútovou
  • Automatická kresba a channeling s Danou Ottovou
  • Reiki s Ivanou Fučíkovou

Má filozofie, můj přístup a můj slib Vám:

♥ Do každého setkání vkládám své Srdce a záleží mi na tom, aby pro vás bylo nejen léčivé, ale také příjemné a bezpečné. Mým záměrem je pomoci vám vstoupit do své síly a vzít život do svých rukou – bez výmluv. Vždy jste 100% zodpovědní za své volby a činy. Společně můžeme nalézt další nejlepší krok, ale vy jste ti, kdo se rozhodne jej učinit. Pamatujte, že všechny odpovědi se už nacházejí uvnitř vás! Má práce je ukázat vám, jak se dotknout těchto vnitřních zdrojů, moudrosti a síly, abyste si mohli začít utvářet svůj život vědomě, svobodně a v Lásce.

Naše setkání může být tak praktické a „při zemi“, nebo tak duchovně otevřené a hlubinné, jak je vhodné pro vás a vaše téma. Vždy budu respektovat vaše přání a možnosti a přistupovat k vám s porozuměním a hlavně bez posuzování. Nikdy vám také nebudu vnucovat své „pravdy“, tu vaši Pravdu (která osvobozuje) nalezneme spolu.

 

Rozumím vám, protože jsem sama prošla mnoha stínovými cestami. Vím, jaké to je být zatížená strachem, bolestí či pocity nedostatečnosti. Vím, že je někdy těžké pozdvihnout se ze složité situace nebo změnit celoživotní sebe-sabotující vzorce a negativní smýšlení. Ale díky tomu jsem si absolutně jistá, že když jsem to dokázala já, zvládnete to taky. A jsem tu, abych vás podpořila a navedla zpět – při našem setkání uděláme krok k obnovení vašeho spojení s oním tichým a vědoucím středem uvnitř vás, který vás dokáže provést všemi životními zkouškami.

Řídím se jasně danými etickými principy: všechno, co se mnou budete sdílet zůstane jen mezi námi. Pevně věřím, že pokud někoho odsuzujeme či posuzujeme, nemůžeme mu pomoci. Je pro mne tedy zásadní otevřenost, nestrannost, zdravý odstup a vytříbené naslouchání – počítejte s tím, že vy budete ten, kdo bude mluvit víc – jak jinak bychom dostali vaši Pravdu na světlo? 😉